Base Layer bez rękawów, ultralekka bielizna

Pierwsza warstwa ubioru, błyskawicznie odprowadza wilgoć

119,00 

Ultra lekka koszulka typu base layer, którą można wszechstronnie wykorzystać w wielu dyscyplinach sportu. 

Do jej produkcji zastosowaliśmy dzianinę poliamidową, która doskonale sprawdza się jako pierwsza warstwa ubioru. Specjalny splot 3D utrzymuje wilgoć z dala od skóry sportowca i pomaga utrzymać właściwą temperaturę ciała. 

Produkt rekomendowany przez Maksymiliana Bieniasza.

Zalety

  • Dopasowany krój
  • Szybkoschnący materiał
  • Błyskawicznie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała
  • Pomaga utrzymać właściwą temperaturę skóry

Cechy

4 Way Stretch

Materiał równomiernie rozciągający się w każdym kierunku. Gwarantuje doskonałe dopasowanie i nie krępuje ruchów.

8PS

Innowacyjny, 8-punktowy szew gwarantujący trwałość łączenia oraz maksymalny komfort.

Bakteriostatyczność

Produkt zawiera jony srebra lub włókna karbonu, które chronią przed bakteriami, a co za tym idzie - przykrym zapachem.

Materiał odprowadzający wilgoć

Materiały z technologią Moisture Management mają specjalną, dwustronną strukturę dzianiny, która umożliwia skuteczne odprowadzanie wilgoci z wewnętrznej powierzchni na zewnątrz. Dzięki temu skóra pozostaje sucha, co znacząco zwiększa komfort użytkowania, nawet podczas intensywnego wysiłku.

Kontrola termiczna

Produkty z tym znakiem oznaczają użycie materiałów pomagających utrzymać komfortową temperaturę ciała.

Pielęgnacja

  • Prać w 30° C na delikatnym cyklu, a jeśli chcesz największej trwałości, pierz swoje ulubione stroje ręcznie
  • Nie stosować płynu do płukania tkanin
  • Pierz ciemne i jasne kolory osobno
  • Nie wybielać
  • Nie czyścić chemicznie
  • Nie suszyć w suszarce
  • Nie prasować

Opinie (96)

96 opinii dla Base Layer bez rękawów, ultralekka bielizna

  1. 5 z 5

    Marcin Iwański

    Super jakość

    Super jakość

  2. 5 z 5

    Andrzej M.

    Pozytywna

    Potowka rewelacyjna polecam

  3. 5 z 5

    Andrzej M.

    Pozytywna

    Wszystko ok. Polecam

  4. 5 z 5

    Jakub M.

    Super

    Świetnie nadaje się do treningów stacjonarnych. dobrze odprowadza pot z ciała. nie klei się. jestem bardzo zadowolony z produktów od Martombike!

  5. 5 z 5

    Jacek A.

    super

    super

  6. 5 z 5

    ŁuKAsZ

    Super lekka

    Koszulki w ogóle nie czuć po założeniu. POLECAM

  7. 5 z 5

    Robert Kołecki

    Polecam

  8. 5 z 5

    Jaroslaw Jakubczak

    potówka

    Towar godny polecenia, na pierwszy rzut oka bardzo delikatny, ale po kilku użycia i ptaniach bez zmian.

  9. 4 z 5

    Piotr Kawa

    Potówka kolarska bez rękawów

  10. 4 z 5

    Wojciech Sieczkowski

    Fajna potówka

    Bardzo fajna potówka ale rozmiarowo wychodzi duża. Mam rozmiar M koszulki kolarskiej (seria PRO) i jest idealna, potówka w rozmiarze M jest za duża.

  11. 5 z 5

    Adrian

    POLECAM !!!

    Odzież bardzo dobrej jakości !!!

  12. 5 z 5

    Natalia Rajczak

    Bardzo dobrze leży, świetnie spełnia swoją funkcję.

  13. 5 z 5

    Dominik

    Dobra z niej potówa

    Działa

  14. 5 z 5

    Krzysztof Mazurek

    Bombka z małym minusem

    Potówka świetna. Odprowadza wilgoć, trzyma ciepło. Pod bluzę i do przodu! Jedyny minus to wytrzymałość. Dolny szew się popruł, choć zdaje mi się że używam delikatnie i odpowiednio do zaleceń.

  15. 5 z 5

    Damian

    Rewelacja!!! Gorąco polecam

  16. 5 z 5

    Rafał Wawrzyniak

    Potówka

    Materiał i odprowadzanie potu super.
    Jednak rozmiar i długość raczej niestandardowa tzn rozmiar S jest szeroki i krótki. ( takie porównanie: koszulka triathlon mam L i jest bardzo dopasowana wręcz obcisła natomiast potówkę mam w rozmiarze S i jest praktycznie lekko dopasowana.)

  17. 5 z 5

    Mikołaj Chudy

    Polecam

    Nie czuć dyskomfortu podczas jazd na długie dystanse i w cieplejsze dni 😀

  18. 5 z 5

    Sonia

    Bardzo dobra

    Jakość bez zarzutu.

  19. 5 z 5

    Adrian Więsik

    1

    super

  20. 5 z 5

    Agnieszka Zielińska

    Potówka

    Koszula tzw. potówka. Jej materiał jest tak delikatny, że prawie nie odczuwam go na ciele. Spełnia swoje zadanie, idealnie odprowadza wilgoć i nie ma się mokrej skóry. Używam do każdego rodzaju aktywności i nie wiem jak było wcześniej, gdy jej nie używałam.

  21. 5 z 5

    Adrianna Gidzińska

    Koszulka

    Koszulka leży idealnie

  22. 3 z 5

    Łukasz

    Dobry materiał, zły krój

    Co do potówki mam mieszane uczucia. Materiał i zewnętrzne szwy to dobra rzecz ale proporcje są jakieś chybione. Kupiłem XS gdzie inne ciuchy martombike mam S. Mimo to potówka nie jest do końca dopasowana i jest za krótka(do pępka). Powinna być minimalnie dłuższa i bardziej obcisła.

  23. 5 z 5

    Krzysztof Wysocki (zweryfikowany)

    Potowka

    Świetna rzecz. Bardzo dobrze wykonana koszulka. Teraz nie wyobrażam sobie jazdy rowerem bez tej koszulki

  24. 5 z 5

    Pawel

    potówka kolarska

    Bardzo dobry produkt w dobrej cenie. Sprawuje sie super nawet w największe upały. Polecam i sugeruje kupić rozmiar mniejsza od koszulki.

  25. 5 z 5

    Kamil Stawowy

    koszulka SnakeSkin

    Jakość i wykończenie na najwyższym poziomie.

  26. 5 z 5

    Ryszard Głuszczyk

    lekka

    nie czuć na ciele

  27. 4 z 5

    Konrad Błasiński

    Potówka bardzo dobra ale dla ludzi o kolarskiej budowie ciała

    Potówka bardzo dobrej jakości, materiał miły w dotyku. Niestety dla ludzi mojej budowy za wąska w rejonie pach/pleców.

  28. 5 z 5

    Paweł Kocimowski

    Potówka

    Fajna sprawa
    Polecam

  29. 5 z 5

    Sławomir Wardach

    Potówka rozm.XL

    Rozmiar XL Idealny na 186cm wzrost i 90 kg waga. Bardzo dobry, delikatny materiał, przylega do ciała, spełnia zadanie. Polecam

  30. 5 z 5

    Daniel

    Potówka kolarska bez rękawów

    Świetna jakość, bardzo przyjemna, nie czuć na ciele. Szkoda, że podrożała o 10zł…

  31. 5 z 5

    Leon Góra

    Zadowolony

    Zgodnie z zamówieniem, koszulka idealna

  32. 5 z 5

    Pewny

    Potówka

    Korzystam już jakiś czas. Materiał super odprowadza wilgoć. Plecy prawie zawsze suche. Lekka bardzo komfortowa. Polecam.

  33. 5 z 5

    TOMASZ K.

    Potówka kolarska bez rękawów

    Bez zarzutu. Dobre szycie. Spełnia moje oczekiwania. Zamówienie zrealizowane zostało ekspresowo. Zdecydowanie polecam.

  34. 5 z 5

    Szymon F

    Potówka kolarska bez rękawów

    koszulka lekka, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, szwy nie przeszkadzające podczas jazdy (nie czuje się ich), bardzo dobrze przylega do ciała. Świetny zakup i polecam wszystkim

  35. 4 z 5

    Franek

    Fajna potówka

    Super materiał, xl na 192/87 za duża- wymieniam na L.

  36. 5 z 5

    Kamil Fułat

    WoW

    Mega potówka!

  37. 5 z 5

    Tomasz Kalbarczyk

    Potówka 💦💧💦

    Działa 😉
    Rozmiar XL na 185/88kg pasuje idealnie.
    Polecam

  38. 5 z 5

    Michał Kosiński (zweryfikowany)

    Lepsza od innych

    W porównaniu z innymi wypada lepiej ze względu na rodzaj użytej siatki. Trafiony rozmiar L do 182cm/75kg. Czas realizacji zamówienia ok. jednego tygodnia.

  39. 5 z 5

    Marta

    Super produkt

    Sprawdza się idealnie

  40. 5 z 5

    Artur Grabowski

    Potówka

    Super takiej właśnie potrzebowałem serdecznie polecam

  41. 5 z 5

    Jarosław Madej

    Rewelacja

    Potówka cieniutka i delikatna. Tak jak chciałem.

  42. 5 z 5

    Michał Królikowski

    Niezbędnik

    Potówka to niezbędnik każdego szosowca. Model od MartomBike jest bardzo dobrej jakości, na pewno warta zakupu w tej cenie. Polecam!

  43. 5 z 5

    Marek Banaś (zweryfikowany)

    Koszula potówka

    Bardzo fajna koszulka pierwszy raz kupiłem i super. się sprawdza jestem mega zadowolony.
    Bardzo polecam produkt i sklep napewno jeszcze wrócę na zakupy do firmy Martombike.

  44. 5 z 5

    Marcin Siarnik

    Sahara

    25 km z prędkością 30 km/h koszulka sucha aż niewiarygodne a jednak to prawda
    Polecam zdecydowanie druga skóra

  45. 5 z 5

    Paweł Ryjak

    Świetna sprawa!

  46. 5 z 5

    Piotr

    Potówka kolarska bez rękawów

    Super koszulka, świetny materiał i wykonanie choć nie trafiłem z rozmiarem. Rozmiar M tak naprawdę to duże L, wiec jeśli planujecie zakupy wybierzcie co najmniej rozmiar mniejszy od tego który na co dzień nosicie. Kolega dwa razy większy ode mnie, który dostał koszuleczkę w prezencie mega zadowolony.

  47. 5 z 5

    marvie86

    Potówka kolarska bez rękawów

  48. 5 z 5

    Maciek

    Polecam

  49. 5 z 5

    Tomasz Gładkowski

    Potówka

    Bardzo miły w dodatku materiał, doskonale pochłania pot – mam wrażenie, że odprowadza go na zewnątrz dzięki czemu bardzo poprawił się komfort jazdy. Polecam!

  50. 5 z 5

    Krzysztof

    Koszulka Potówka

    Materiał bardzo delikatny super się nosi . Polecam wszystkim

  51. 5 z 5

    Paweł Sudoł

    Potówka 1-sza klasa

  52. 5 z 5

    Łukasz

    Polecam

  53. 5 z 5

    Dawid Augustynowicz

    Potówka

    Fajny produkt – świetnie separuje pot od ciała i na prawdę sprawia uczucie suchości na skórze nawet pod plecakiem

  54. 5 z 5

    Piotr Biliński

    Potówka bez rękawów

    Potówka lekka, wykonana naprawdę dobrze. Materiał szybko transportuje pot. Jedyny mały minus jest dla osób wysokich trochę za krótka.

  55. 5 z 5

    Małgorzata Jachimczyk

    Potówka

    Bardzo lekka, nie czuć jej na ciele. Sprawdzona zarówno w niskich i wysokich temperaturach. Obecnie, dla mnie obowiązkowa część garderoby.

  56. 5 z 5

    Raf Ki

    Potówka

    Wszystko ok

  57. 5 z 5

    Paweł Kolasa (zweryfikowany)

    Podkoszulka termiczna

    -Wysoka jakość wykonania
    – Bardzo dobre właściwości termiczne’

  58. 1 z 5

    John Smith (zweryfikowany)

    Potówka

    potowka ok; obsluga klienta nie

  59. 5 z 5

    Emilian Libiszewski (zweryfikowany)

    Potowka

    Polecam. Bardzo dobry materiał, świetne wykonanie. Dobrze odprowadza pot.

  60. 5 z 5

    Bartosz Łatka (zweryfikowany)

    Base Layer bez rękawów

  61. 5 z 5

    Błażej Dyga (zweryfikowany)

    Świetna potówka!

    Po 3 sezonach jazdy w potówce z Decathlonu (z dość sztywnego, nierozciągliwego materiału), postanowiłem kupić potówkę z Martombike’a, bo mam już kilka ciuchów tej firmy, z których jestem bardzo zadowolony. Potówka jest świetna – wysokiej jakości materiał, dobrze skrojona. Spełnia swoją rolę. Na wzrost 173cm i 84kg wagi kupiłem XL i pasuje idealnie.

  62. 5 z 5

    Wojtek

    Ekstraklasa.

    Na wagę 84 i wzrost 170 M pasuje idealnie. Znakomita jakość i komfort noszenia.

  63. 4 z 5

    K. (zweryfikowany)

    Base Layer

    Fajna, lekka koszulka. Daje się łatwo rozciągnąć więc można kupić dopasowaną.

  64. 5 z 5

    Mariusz Makara (zweryfikowany)

    Base layer się nie patyczkuje

    Wszystko świetnie, na lekki brzuszek przy 181cm wchodzi idealnie. Doskonale odprowadza wodę i daje odczucie świeżości. Byłem bardzo sceptyczny do używania tego typu ubrań, ale po kilkukrotnym założeniu base od Martoma szykuję się na kolejne zakupy

  65. 5 z 5

    Arkadiusz Mikulski (zweryfikowany)

    Bardzo dobry polecam

  66. 5 z 5

    Bartosz Woźniak (zweryfikowany)

    Base Layer

    Bardzo dobra sprawa, bez tego teraz ani rusz!

  67. 4 z 5

    Pawel (zweryfikowany)

    4 na 5

    Base Layer – mój pierwszy. Miły i przyjemny w dotyku , zapewne odprowadza pot lepiej niż sama koszulka ale nie przypisywałbym mu jakichś mega właściwości, jak się człowiek spoci i jest chłodno to czuć chłód od zimnego już potu. Ogólnie za miły dotyk i dodatkowe ocieplenie plus, pewnie jak się obecny zniszczy, kupię kolejny, cena nie jest niska ale tez nie zaporowa.

  68. 5 z 5

    Miro (zweryfikowany)

    Ok

  69. 5 z 5

    Marek Imiela (zweryfikowany)

    Potówka

    Świetna potówka

  70. 1 z 5

    Bartek Ptak (zweryfikowany)

    Koszulka bez rękawów -potówka-

    Produkt wysokiej jakości, super przyjemny materiał, komfortowy, idealny jako pierwsza warstwa na lato i zimę. Polecam

  71. 5 z 5

    Bartek Ptak (zweryfikowany)

    Koszulka bez rękawów -potówka-

    Koszulka bez rękawów -potówka-
    Produkt wysokiej jakości, super przyjemny materiał, komfortowy, idealny jako pierwsza warstwa na lato i zimę. Polecam

  72. 4 z 5

    Sebastian Posikata (zweryfikowany)

    Koszulka base layer

    Produkt bardzo dobry jakościowo, tylko rozmiarówka nie do końca pasuje, mogły by być dłuższe.

  73. 5 z 5

    Michał Ołtarzewski (zweryfikowany)

    Base Layer bez rękawów

  74. 5 z 5

    Patryk Górski (zweryfikowany)

    1 x Base Layer bez rękawów

    Naprawdę super produkt!

  75. 5 z 5

    Radosław Jeleń (zweryfikowany)

    Zadowolon

    Najlepsza potówka jaką miałem okazję testować, idealna nawet na wyższe, letnie temperatury. Serdecznie polecam

  76. 5 z 5

    Yurii Mogyliuk (zweryfikowany)

    Base Layer bez rękawów

    Używam od dłuższego czasu, sprawdza się niezawodnie. Bardzo dobra potówka, jestem szczęśliwy z jej posiadania.

  77. 5 z 5

    Dawid Tomczak (zweryfikowany)

    Klasa sama w sobie

    To już moja druga koszulka z tej serii Martombike i na pewno nie ostatnia. Rewelacja.

  78. 5 z 5

    Magdalena Malinowska (zweryfikowany)

    Zadowolona

    Potówka jest bardzo dobrze wykonana i jest świetnie uszyta. Żadnych odstających nitek, czy niedociągnięć. Wygląda lepiej niż na zdjęciach. Zamówiłam rozmiar S (60 kg) i mogłaby być 1cm węższa po bokach, ale zatrzymałam ją (taki kompromis między męską rozmiarówką a kobiecą sylwetką chyba). Po pierwsze jeździe wrażenia super – polecam.

  79. 5 z 5

    Agata Szybura (zweryfikowany)

    base layer

    Świetny materiał! Bardzo lekki, przyjemny w dotyku. Polecam dla kobiet jeden rozmiar w dół, bo rozmiarówka odpowiada koszulkom męskim.

  80. 4 z 5

    Maciej Matyński (zweryfikowany)

    Inoni Base Layer

    Bardzo przyjemny materiał. Spełnia funkcje (w cieple i w zimnie). Moim zdaniem za luźna dolna krawędź koszulki, potrafi się podwijać.

  81. 5 z 5

    Katarzyna Walczak (zweryfikowany)

    Base Layer bez rękawów

  82. 5 z 5

    Tomasz Pytka (zweryfikowany)

    Super potówka

    Najlepsza Polska potówka. Bardzo elastyczna, trzymająca ciepło i idealnie odprowadza wilgoć. Polecam każdemu kolarzowi

  83. 5 z 5

    Dariusz Wolak (zweryfikowany)

    Petarda żonobijka

    Jeżdżę i się mega sprawdza 🙂 polecam!

  84. 5 z 5

    Jarosław Dorociak (zweryfikowany)

    Najwyższe standardy handlu i obsługi klienta

    Odkąd mam okazję korzystać z produktów tej firmy nie mam prawa dać innej opinii

  85. 5 z 5

    Tomasz Genderka (zweryfikowany)

    Polecam 👍

  86. 5 z 5

    Mateusz Warzecha (zweryfikowany)

    Koszulka jest wygodna i dobrze leży. Spełnia swoje zadanie w kontekście wentylacji i odprowadzania potu. Uważam, że to bardzo dobry produkt.

  87. 5 z 5

    Jerzy Szyrocki (zweryfikowany)

    Bardzo dobra jakość materiału i wykonania. Wkładka doskonale spełnia swoją rolę, spodnie są ciepłe i komfortowe.

  88. 5 z 5

    Gabriel Pierchała (zweryfikowany)

    Base Layer

    Produkt bardzo dobrej jakości.
    Polecam

  89. 5 z 5

    Jakub Zajączkowski (zweryfikowany)

    Elegancka żonobijka

    Dobrze wykonana, nic nie drapie nic nie kłuje. Robi co ma robić i wykonana jest starannie.

  90. 5 z 5

    Marcin (zweryfikowany)

    Przylega a nie uciska. Najlepsza jaką miałem 👍🏼

  91. 5 z 5

    Patryk (zweryfikowany)

    Super, polecam

    Koszulka leży idealnie. Dobrze odprowadza pot a materiał wysokiej klasy- nie czuć, że jest ubrana. Polecam

  92. 5 z 5

    Macias (zweryfikowany)

    Base Layer

    Koszulka mimo że biała nie brudzi się i jest naprawdę z niezłego materiału, rozmiar XS pasuje na wzrost 167, wielokrotnie prana nie zmienia stanu skupienia, cena dosyć wysoka jak za kawałek materiału aczkolwiek robi robotę jako potówka.

  93. 5 z 5

    Łukasz Lewandowski (zweryfikowany)

    BASE LAYER

    BIELIZNA LEZY IDEALNIE WZROST 175 WAGA 85 ROZMIAR XL PO PROSTU DRUGA SKÓRA POLECAM

  94. 5 z 5

    Jan Łuczyński (zweryfikowany)

    base layer

    Bardzo dobra potówka. Kupię ponownie.

  95. 5 z 5

    Marcin (zweryfikowany)

    Potówka

    Praktycznie nie czuć na skórze, spełnia swoją funkcję nawet przy wysokich temperaturach i dużym wysiłku.

  96. 5 z 5

    Dariusz Szafran (zweryfikowany)

    Bardzo dobra jakość materiału, nie ma wrażenia „sztuczności” przyjemna w dotyku. Spełnia swoją funkcje. Nie odbiega jakością od topowych zagranicznych marek a cena niższa. POLECAM!!!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Base Layer bez rękawów, ultralekka bielizna
Base Layer bez rękawów, ultralekka bielizna
119,00